ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- Světelné zdroje
- Bodovka LED DOWNLIGHT 18W DEEP
Bodovka LED DOWNLIGHT 18W DEEP
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Bodovka LED DOWNLIGHT 18W DEEPSkladem759,00 Kč/ ks627,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| DOWNLIGHT LED 18W DEEP | |
| VÝKON ZDROJE | 18 W |
| NAPÁJENÍ | 85-265 V |
| JMENOVITÝ KMITOČET | 50/60 Hz |
| BAREVNÁ TEPLOTA | 4000 K |
| BARVA SVĚTLA | NATURAL BÍLÁ |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 50000 h |
| INTENZITA SVĚTLA | 1440 lm |
| FAKTOR POKLESU SVĚTELNÉHO TOKU | ≥ 70 % |
| ÚHEL SVÍCENÍ | 90° |
| MNOŽSTVÍ DIOD | 36 |
| TYP DIOD | SMD 5630 SAMSUNG |
| STUPEŇ KRYTÍ | IP20 |
| TŘÍDA OCHRANY | II |
| INDEX PODÁNÍ BAREV (Ra) | ≥ 80% |
| ÚČINÍK | > 0,8 |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -20/+50°C |
| MAX.TEPLOTA ZDROJE | 55°C |
| ČAS ROSVÍCENÍ | 0,2 s |
| POČET ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ | 200000 x |
| PRŮMĚR MONT.OTVORU | Ø 158 mm |
| OBAL ZDROJE | stop aluminium+PC |
| BARVA BODOVKY | stříbrný |
| ROZMĚR A | 180 mm |
| ROZMĚR B | 105 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

