ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- Světelné zdroje
- Bodovka LED DOWNLIGHT 9W SLIM LIGHTECH kulatá
Bodovka LED DOWNLIGHT 9W SLIM LIGHTECH kulatá
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Bodovka LED DOWNLIGHT 9W SLIM LIGHTECH kulatáSkladem410,00 Kč/ ks338,84 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Světlo bodovka LED DOWNLIGHT 9W SLIM LIGHTECH kulatá
Interiérové svítidlo se zabudovanou LED s vysokým výkonem.
S výborným poměrem intenzita světla/výkon LED diody je až 87 lm/W.
| DOWNLIGHT LED 9W SLIM | |
| VÝKON ZDROJE | 9 W |
| NAPÁJENÍ | 110-265 V |
| JMENOVITÝ KMITOČET | 50/60 Hz |
| BAREVNÁ TEPLOTA | 4000 K |
| BARVA SVĚTLA | natural bílá |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 50000 h |
| INTENZITA SVĚTLA | 800 lm |
| POKLES SVĚTELNÉHO TOKU | ≥ 80 % |
| ÚHEL SVÍCENÍ | 90° |
| MNOŽSTVÍ DIOD | 90 |
| TYP DIOD | SMD 3014 |
| STUPEŇ KRYTÍ | IP20 |
| TŘÍDA OCHRANY | II |
| INDEX PODÁNÍ BAREV (Ra) | ≥ 80% |
| ÚČINÍK | > 0,9 |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -15/+40°C |
| MAX.TEPLOTA ZDROJE | 60°C-70°C |
| ČAS ROSVÍCENÍ | 0,2 s |
| POČET ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ | 200000 x |
| PRŮMĚR MONT.OTVORU | Ø 137 mm |
| VÁHA | 0,275 Kg |
| OBAL ZDROJE | stop aluminium+PC |
| BARVA BODOVKY | bílá |
| ROZMĚR A | 147 mm |
| ROZMĚR B | 20 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

