ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-150IR bezdrátová optická závora
Jablotron JA-150IR bezdrátová optická závora
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-150IR bezdrátová optická závoraDO 3 DNŮ14 656,00 Kč/ ks12 112,40 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezdrátová optická závora Jablotron JA-150IR.
Bezdrátová IR optická závora JA-150IR je určena k indikaci narušení zejména venkovního prostoru protnutím optické spojnice mezi vysílačem a přijímačem.
Jedná se o výrobek firmy Optex, doplněný vysílači kompatibilními se systémem JABLOTRON 100.Detektor je osazen optikou se dvěma paprsky, s vysokou odolností proti falešným poplachům a detekci malých živočichů. Závora obsadí v systému dvě pozice. Obě části závory indikují sabotáž na ústřednu.Rádiové vysílače provádí pravidelně autotest a hlásí svůj stav kontrolním přenosem do systému.
Baterie nejsou součástí dodávky a je třeba objednat je zvlášť – 4 ks BAT-3V6-R20
| Napájení | 4 x lithiová baterie typ LSH20 (3,6 V / 13Ah) |
| Průměrná životnost baterií | cca 3 roky (úsporný režim 120s) |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | až 300 m na přímou viditelnost |
| Vzdálenost jednotek závory | 60 m |
| Montážní výška | 0,7 až 1,0 m |
| Rychlost pohybu objektu | dle nastavení |
| Krytí detektoru | IP 55 |
| Rozsah pracovních teplot | -20 °C až +60 °C |
| Max.relativní vlhkost prostředí | 95% |
| Hmotnost | 1620 g |
Zboží zařazeno v kategoriích
