ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-150P bezdrátový PIR detektor pohybu
Jablotron JA-150P bezdrátový PIR detektor pohybu
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-150P bezdrátový PIR detektor pohybuSkladem1 894,00 Kč/ ks1 565,29 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezdrátový PIR detektor pohybu Jablotron JA-150P
JA-150P je detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů. Detekuje pohyb osob v prostoru. Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček.Čočky pro hlídání dlouhých chodeb, pro zamezení spuštění poplachu pohybem domácího zvířetem nebo hlídání vertikální záclonou.
- JS-7904 - chodbová
- JS-7910 - zvířecí
- JS-7902 - záclonová
Stupeň odolnosti k falešným poplachům je nastavitelný ve dvou úrovních.Detektor je napájen dvěma alkalickými bateriemi. Má implementovánu funkci SMART WATCH pro potvrzování poplachů a následnému prodloužení životnosti baterie.
Detektor je adresovatelný a obsazuje v zabezpečovacím systému jednu pozici.
| Napájení | 2 ks alkalické baterie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh ( nejsou součástí balení ) |
| Typická životnost baterií | cca 2 roky (v režimu smartwatch) |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | cca 300 m (přímá viditelnost) |
| Doporučená instalační výška | 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel detekce / detetekční pokrytí | 110°/ 12m (se základní čočkou) |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Rozměry | 60 x 95 x 55 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
