ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-151IR bezdrátová 4 paprsková venkovní infra závora
Jablotron JA-151IR bezdrátová 4 paprsková venkovní infra závora
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-151IR bezdrátová 4 paprsková venkovní infra závoraDO 3 DNŮ20 765,00 Kč/ ks17 161,16 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jablotron JA-151IR bezdrátová 4 paprsková venkovní infra závora.
Bezdrátová 4paprsková infra závora JA-151IR je určena k indikaci narušení prostoru.Jedná se o výrobek firmy Optex, doplněný vysílači kompatibilními se systémem JABLOTRON 100.
Čtyř-paprsková optika zajišťuje vysokou odolnost proti falešným poplachům nebo nežádoucí detekci malých živočichů. Závora obsadí v systému dvě pozice. Rádiové vysílače pravidelně hlásí svůj stav kontrolním přenosem ústředně systému. Detektor je určen pro montáž proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.
Zboží na objednávku !
Skladem u dodavatele.
| Napájení | 4x (8x) lithiová baterie typ LSH 20 (3,6 V / 13 Ah) (nejsou součástí balení |
| Průměrná životnost baterií | cca 3 roky (6 let) při nastaveném šetřícím režimu 120 s |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | až 300 m na přímou viditelnost |
| Vzdálenost jednotek závory | Max.100 m |
| Doporučená instalační výška | 0,7 – 1,0 m |
| Rychlost pohybu objektu | dle nastavení |
| Krytí detektoru | IP 65 |
| Rozsah pracovních teplot | -20 °C až +60 °C |
| Max.relativní vlhkost prostředí | 95 % |
| Hmotnost | 3300 g |
Baterie nejsou součástí dodávky a je třeba objednat je zvlášť – 4 ks BAT-3V6-R20
Zboží zařazeno v kategoriích
