ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-151ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty se sirénkou
Jablotron JA-151ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty se sirénkou
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-151ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty se sirénkouDO 3 DNŮ1 919,00 Kč/ ks1 585,95 Kč bez DPH
Jablotron JA-151ST Bezdrátový kombinovaný detektor kouře a teploty se sirénkou.
Slouží k detekci požárního nebezpečí v interiéru obytných nebo komerčních budov. Detektor je vhodný i pro instalaci v autokaravanech nebo mobilních domech. Není určen pro instalaci do průmyslového prostředí.
Detektor komunikuje bezdrátově a je napájen ze tří baterií AA. Je určen k montáži proškoleným technikem s platným certifikátem Jablotronu.Vznik nebezpečí detektor indikuje opticky zabudovanou signálkou a akustickým signálem.Výrobek obsahuje dva samostatné detektory – optický detektor kouře a teplotní detektor. Optický detektor kouře pracuje na principu rozptýleného světla. Je velmi citlivý na větší částice, které jsou v hustých dýmech. Méně citlivý je na malé částice vznikající hořením kapalin, jako je například alkohol. Proto je vestavěn i detektor teplot, který má sice pomalejší reakci, ale na požár vyvíjející rychle teplo s malým množstvím kouře tento detektor reaguje podstatně lépe.
| Napájení | 3 ks alkalické baterie AA 1,5 V / 2,4 Ah ( nejsou součástí balení ) |
| Typická životnost baterií | Cca 3 roky |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | cca 300 m (přímá viditelnost) |
| Detekce kouře | optický rozptyl světla |
| Citlivost detektoru kouře | m = 0,11 ÷ 0,13 dB/m dle ČSN EN 54-7 |
| Poplachová teplota | +60°C až +65°C |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +70 °C |
| Váha | 150 g |
| Rozměry | průměr 126 mm, výška 50 mm |
