ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-153E bezdrátový přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí
Jablotron JA-153E bezdrátový přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-153E bezdrátový přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicíDO 3 DNŮ2 732,00 Kč/ ks2 257,85 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezdrátový přístupový modul Jablotron JA-153E s RFID čtečkou a klávesnicí.
JA-153E je obousměrný bezdrátový přístupový modul s RFID čtečkou a klávesnicí pro ovládání zabezpečovacího systému. Obsahuje jeden ovládací segment, a pokud je potřeba, může být vybaven dalšími až 20 ovládacími segmenty JA-192E.
Umožňuje jednoduché ovládání zabezpečovacího systému pomocí segmentů.Implementovaná funkce inteligentní rádiové aktivace vstupem Smart Radio Wake-up (SRW) umožňuje automatické ukončení režimu spánku zajištěném systému během příchodového zpoždění.Modul je napájen alkalickými bateriemi.Modul je adresovatelný a obsazuje v zabezpečovacím systému jednu pozici.
| Napájení | 2 ks alkalické baterie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Typická životnost baterií | 1 – 2 roky dle nastavení |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | cca 200 m (volný terén) |
| Příkon při použití externího napájení | 0,5 W |
| Pracovní frekvence RFID | 125 kHz |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Hmotnost | 200 g |
| Rozměry | 102 x 96 x 33 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
