ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-160PC bezdrátový PIR detektor pohybu s kamerou
Jablotron JA-160PC bezdrátový PIR detektor pohybu s kamerou
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-160PC bezdrátový PIR detektor pohybu s kamerouSkladem3 255,00 Kč/ ks2 690,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezdrátový PIR detektor pohybu Jablotron JA-160PC s kamerou.
Čidlo slouží k prostorové detekci pohybu osob v interiéru budov včetně vizuálního potvrzení poplachu. Při zaznamenání pohybu pořizuje kamera detektoru barevný snímek v rozlišení až 640x480 bodů.Focení se adaptuje na detekovaný pohyb, což zajistí, že na snímku je vždy zaznamenána příčina poplachu. Kamera je vybavena viditelným bleskem pro záznamy ve tmě. Snímky jsou ukládány v interní paměti detektoru a dále jsou přenášeny radiovým signálem do ústředny, odkud mohou být posílány na externí úložiště, PCO a uživatele. Detektor umí pořídit snímek i na vyžádání.
| Napájení | 2 ks alkalické baterie AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh ( nejsou součástí balení ) |
| Typická životnost baterií | cca 2 roky (při jedné aktivaci a foto sérii denně) |
| Doporučená instalační výška | 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel detekce / detetekční pokrytí | 55°/ 12m (se základní čočkou) |
| Úhel zorného pole kamery | 43° |
| Dosah blesku | max. 3 m |
| Rozlišení kamery | LQ 320x240,HQ 640x480 bodů |
| Velikost snímku LQ/HQ (typicky) | 2-10 kB / 2-64kB (6 kB / 35 kB) |
| Čas přenosu snímku LQ do ústředny (ideálně) | do 20 sec. (10 sec.) |
| Čas přenosu snímku HQ do ústředny (ideálně) | do 130 sec. (60 sec.) |
| Typický čas předání snímku na server | 15 s / GPRS, 2 s LAN |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Váha | 102 g |
| Rozměry | 110 x 60 x 55 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
