ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-180B bezdrátový detektor rozbití skla
Jablotron JA-180B bezdrátový detektor rozbití skla
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-180B bezdrátový detektor rozbití sklaDO 3 DNŮ1 241,00 Kč/ ks1 025,62 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jablotron JA-180B bezdrátový detektor rozbití skla.
Detektor rozbití skla slouží k vyhodnocení poplachu rozbitím skleněné výplně dveří, oken, výloh apod. Detektor vyniká vysokou odolností falešným poplachům které mohou způsobit zvuky podobné tříštění skla.
| Napájení | lithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) ( nejsou součástí balení) |
| Průměrná životnost baterií | Cca 3 roky |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | až 100 m na přímou viditelnost |
| Detekční vzdálenost | až 9 m |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Hmotnost | 55 g |
| Rozměry | 107 x 28 x 24 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
