ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Alarmy Jablotron
- JA-100 bezdrát
- Detektory
- Jablotron JA-180P bezdrátový PIR detektor pohybu
Jablotron JA-180P bezdrátový PIR detektor pohybu
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-180P bezdrátový PIR detektor pohybuDO 3 DNŮ1 702,00 Kč/ ks1 406,61 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezdrátový PIR detektor pohybu Jablotron JA-180P.
Detektor pohybu JA-180P detekuje pohyb osob uvnitř budovy. Reakce na zjištěný pohyb je buď okamžitá nebo zpožděná. Vestavěný tamper kontakt chrání systém před neoprávněným zásahem.
Detektor provádí periodický auto test a pravidelně se hlásí systému, aby nad ním měl systém dokonalý dohled.Detekční charakteristiky lze optimalizovat použitím výměnných čoček pro ochranu dlouhých chodeb, pro vyloučení spuštění alarmu domácím zvířetem nebo hlídání vertikální záclonou.
- JS-7904 - chodbová
- JS-7910 - zvířecí
- JS-7902 - záclonová
JA-180P obsahuje i drátový vstup, do kterého lze připojit další detektor, například magnetický detektor otevření dveří.Detektor je adresovatelný a obsazuje v zabezpečovacím systému jednu pozici.
| Napájení | lithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) ( nejsou součástí balení ) |
| Průměrná životnost baterií | cca 3 roky (spánek senzoru 5 min) |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | až 300 m na přímou viditelnost |
| Doporučená instalační výška | 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel detekce / detetekční pokrytí | 120° / 12 m (se základní čočkou) |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Max.relativní vlhkost prostředí | 95% |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozměry | 110 x 60 x 55 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
