ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-180W bezdrátový kombinovaný detektor PIR + MW
Jablotron JA-180W bezdrátový kombinovaný detektor PIR + MW
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-180W bezdrátový kombinovaný detektor PIR + MWDO 3 DNŮ2 731,00 Kč/ ks2 257,02 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezdrátový kombinovaný detektor PIR + MW Jablotron JA-180W.
Detektor je určen k detekci pohybu osob v interiérech budov. Díky spojení detekce pohybu a mikrovlnné detekce je senzor vysoce odolný proti falešnému poplachu.Jakmile detektor PIR zjistí pohyb, aktivuje se mikrovlnný detektor, aby potvrdil pohyb osoby. Teprve po vyslání potvrzujícího signálu z MW detektoru vyšle senzor zprávu o poplachu ústředně.
Charakteristiky detekce lze optimalizovat pomocí výměnných čoček pro hlídání dlouhých chodeb, pro zamezení spuštění poplachu pohybem domácího zvířete nebo hlídání vertikální záclonou
- JS-7904 - chodbová
- JS-7910 - zvířecí
- JS-7902 - záclonová
Detektor je adresovatelný a obsazuje v zabezpečovacím systému jednu pozici.
| Napájení PIR části | lithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) ( nejsou součástí balení ) |
| Průměrná životnost baterií | cca 2 roky (přepínač č.3 v pozici NORM) |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | až 300 m na přímou viditelnost |
| Doporučená instalační výška | 2,5 m nad úrovní podlahy |
| Úhel detekce / detetekční pokrytí | 120° / 12 m (se základní čočkou) |
| Detekční pokrytí / pracovní frekvence MW | 0,5 až 20 m / 9,35 Ghz |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Hmotnost | 140 g |
| Rozměry | 110 x 60 x 55 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
