ZBOŽÍ VÁM DORUČÍ


- Úvod
- EZS Jablotron
- Jablotron JA-185B miniaturní bezdrátový detektor rozbití skla
Jablotron JA-185B miniaturní bezdrátový detektor rozbití skla
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Jablotron JA-185B miniaturní bezdrátový detektor rozbití sklaDO 3 DNŮ1 635,00 Kč/ ks1 351,24 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jablotron JA-185B miniaturní bezdrátový detektor rozbití skla.
Malý detektor rozbití skla detekuje rozbíjení skleněných výplní oken a dveří v nainstalované místnosti. Detektor využívá analýzu změny tlaku vzduchu v místnosti v kombinaci s detekcí charakteristického zvuku rozbíjeného skla.
Na ochranu proti falešným poplachům využívá také digitálního zpracování zvuku.Je adresovatelný a v zabezpečovacím systému obsahuje jednu pozici.
| Napájení | lithiová baterie typ LS(T)14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) ( nejsou součástí balení) |
| Průměrná životnost baterií | Cca 3 roky |
| Komunikační pásmo | 868,1 Mhz, protokol JABLOTRON |
| Komunikační dosah | až 100 m na přímou viditelnost |
| Detekční vzdálenost | až 9 m |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Hmotnost | 60 g |
| Rozměry | 88 x 46 x 22 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
